Škoda Kodiaq
1.5 TSI PHEV Business Edition 7p. | ex BPM | LED | Navi | 18" | Winter | DCC | ACC | Kessy | Sunset 05-2025 15.996 KM
Direct kopen, basisprijs: € 42.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 42.950,-
LEASEPRIJS: € 585,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.099,17 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Kodiaq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI PHEV Business Edition 7p. | ex BPM | LED | Navi | 18" | Winter | DCC | ACC | Kessy | Sunset 05-2025 15.996 KM |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 mei 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 15.996 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 585,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 42.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 202 kw / 275 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.813 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sport uitlaat
- Adaptief demping systeem
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
- Trekhaak uitklapbaar
- Trekhaak uitklapbaar
- Zonnescherm zijruiten
- Zonnescherm zijruiten
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- MP3 aansluiting
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Hoofdsteunen achter
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen verwarmd
- Achterstoelen verwarmd
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Carbonafwerking interieur
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Stoel ventilatie voor
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Derde remlicht
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Akoestiek pakket
- Chroom-pakket
- Comfort-pakket
- Comfort-pakket plus
- Dynamic-pakket
- Familie pakket
- Interieur-pakket
- Interieur-pakket
- Light & View pakket
- Parkeer pakket
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- Trekhaak-pakket
- Winter-pakket
- aanhanger manoeuvreerhulp
- aanhanger manoeuvreerhulp
- actieve noodgeval assistent
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonome parkeerfunctie
- Autonome parkeerfunctie
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale airbag voor
- centrale airbag voor
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Geluidsisolerend glas
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Matrix led koplampen
- microvezel bekleding
- microvezel bekleding
- multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- Variabele stuuroverbrenging
- Variabele stuuroverbrenging
- verlichte grille/strip
- verlichte grille/strip
- Volledig digitaal instrumentenpaneel